Strona tytułowa

Szanowni Państwo,

z radością informujemy o tym, że w czerwcu ukazała się drukiem publikacja pokonferencyjna (I edycji projektu) pt. Ut pictura poesis /ut poesis pictura, od teraz dostępna także w wersji elektronicznej.

Publikacja miała szansę ukazać się dzięki wsparciu Wydziału Artes Liberales, Pracowni Literatury Renesansu i Baroku IBL PAN oraz Wydziału Polonistyki UW, za co serdeczne chcielibyśmy podziękować.

Dziękujemy szczególnie Prof. Joanne Partyce, Prof. Pawłowi Stępniowi, Prof. Piotrowi Wilczkowi, Dr. Jackowi Głażewskiemu, Dr Joannie Krauze-Karpińskiej za okazaną pomoc przy pracy nad tomem, a także wszystkim autorom za owocną współpracę.

Zachęcamy do przeglądania woluminu i życzymy przyjemnej lektury!

Pobierz publikację (5,50MB)

Osoby zainteresowane kupnem egzemplarza w formie papierowej, prosimy o kontakt pod adresem mailowym Koła: kulturastaropolska[at]gmail.com.

Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.