abychmy_okladka.jpg

Szanowni Państwo,

z radością zawiadamiamy, że ukazała się już drukiem publikacja pt. Abychmy w ten przekład pilnie weźrzeli. Wobec tłumaczenia tekstów dawnych, którą udostępniamy także w wersji elektronicznej.

Publikacja miała szansę ukazać się dzięki wsparciu Wydziału Artes Liberales, IBL PAN oraz Wydziału Polonistyki UW, a także dofinansowaniu przez Radę Konsultacyjną UW i Fundację UW za co serdeczne chcielibyśmy podziękować.

Dziękujemy szczególnie Prof. Pawłowi Stępniowi, Prof. Piotrowi Wilczkowi, Dr. hab. Romanowi Krzywemu, Dr hab. Katarzynie Marciniak za okazaną pomoc przy pracy nad tomem, a także wszystkim autorom i gościom za owocną współpracę. Za cudowną oprawę graficzną i cierpliwość podczas korekty dziękujemy także Mateuszowi Machalskiemu!

Zachęcamy do przeglądania tomu i życzymy przyjemnej lektury!

Pobierz publikację (9 MB)

Osoby zainteresowane kupnem egzemplarza w formie papierowej, prosimy o kontakt pod adresem mailowym Koła: kulturastaropolska[at]gmail.com.

Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.